همه چیز درباره بازی همستر کامبت [با کد مورس و دیلی کمبو امروز ۲۹ خرداد]

۲۹ خرداد ۱۴۰۳

همستر کامبت (Hamster Kombat) ستاره‌ای نوظهور در دنیای بازی‌های کریپتویی تلگرامی است که کاربران می‌توانند با فعالیت در آن، سکه‌های مجازی به‌دست آورند.

بازی کریپتویی همستر کامبت (Hamster Kombat) در تلگرام محبوبیت فراوانی به‌دست آورده است. این بازی به کاربران اجازه می‌دهد با جمع‌آوری سکه‌ی مجازی، افزایش سوددهی ساعتی و ارتقاء کارت‌های درون بازی به‌عنوان مدیر صرافی مجازی فعالیت کنند. با‌توجه‌به موفقیت و رشد چشم‌گیر برخی بازی‌های تلگرامی مرتبط با رمزارزها ازجمله نات کوین و تپ سواپ شاهد موجی از بازی‌های مشابه هستیم که هرکدام وعده‌ی ایردراپ‌های احتمالی به کاربران می‌دهند.

توجه‌ داشته باشید اگرچه نات کوین سرانجام با لیست‌شدن در صرافی‌ها امکان تبدیل سکه‌های مجازی به پول واقعی را فراهم کرد اما همچنان وایت‌پیپر ندارد و هیچ نقشه‌ی راه یا کاربردی برای آن تعریف نشده است؛ پروژه‌ای که زومیت و بسیاری از کارشناسان با استناد به شواهد متعدد اعلام کردند به‌احتمال زیاد هیچ‌گاه به پول واقعی تبدیل نخواهد شد.

نقشه‌ی راه بازی همستر کامبت برای ایردراپ شامل چند مرحله‌ می‌شود: مذاکره با صرافی‌ها، مذاکره با بازارسازان، همکاری‌های کلیدی و لیست وظایف. درحال‌حاضر میلیون‌ها کاربر درحال جمع‌آوری سکه در بازی مذکور هستند و در صورت لیست‌شدن توکن آن در صرافی‌ها، می‌توان سکه‌های داخل بازی را به پول واقعی تبدیل کرد. اخیرا توکن همستر در بازار پیش‌عرضه‌ی صرافی کوکوین به‌نمایش درآمده است که احتمالا از عرضه‌ی قریب‌الوقوع این ارزدیجیتال و امکان فروش و خرید همستر کامبت در آینده‌ای نزدیک خبر می‌دهد.

بازی همستر کامبت چیست؟

در دنیای پرهیاهوی بازی‌های کریپتویی، همستر کامبات در تاریخ ۲۵ مارس ۲۰۲۴ (۶ فروردین ۱۴۰۳) راه‌اندازی شد. این پروژه توجه زیادی را در جامعه‌ی ارز دیجیتال به‌ خود جلب کرد و پس‌ از ۱۱ روز از راه‌اندازی اولیه به رکورد قابل‌توجه یک میلیون کاربر رسید که تعداد آن‌ها هر روز بیشتر می‌شود. طبق ادعای سازندگان Hamster Kombat تاکنون بیش‌ از ۱۵۰ میلیون کاربر و ۴۰ میلیون کاربر فعال روزانه دارد.

همستر کمبت یک بازی تلگرامی است که کاربر در آن می‌تواند درابتدا با ضربه‌زدن روی نمایشگر گوشی و با گذشت زمان با افزایش پرافیت (profit per hour)، سکه‌های مجازی کسب کند؛ سکه‌هایی که احتمال دارد به ایردراپ و درنهایت به پول واقعی تبدیل شوند.

هرچند درحال‌حاضر همستر کامبت فقط یک بازی است، احتمال ایردراپ آن وجود دارد. این یعنی احتمال دارد افرادی که سکه‌های داخل بازی را جمع‌آوری می‌کنند، در طول TGE (رویداد ایجاد توکن) واجد شرایط ایردراپ شوند. به‌ بیان دیگر در صورت لیست‌شدن پروژه در صرافی‌ها، قیمت ارز همستر با هر نرخی که سازندگان آن مناسب بدانند، تعیین خواهد شد و در آن‌صورت امکان فروش سکه‌ها و تبدیل آن‌ها به پول واقعی فراهم خواهد شد. قیمت همستر کامبت تا زمانی‌ که این پروژه در صرافی‌ها لیست نشود، مشخص نخواهد بود.

طبق اعلام توسعه‌دهندگان Hamster Kombat، توکن این پروژه بر بستر بلاک چین TON ایجاد خواهد شد.

روش کسب درآمد بازی همستر

کاربران می‌توانند به دو روش در همستر کمبات سکه جمع کنند: ضربه‌زدن روی صفحه (Tap to Earn) و جمع‌آوری خودکار سکه با سیستم پرافیت ساعتی (profit per hour) که مستلزم خرید و ارتقاء کارت‌ها است.

این موضوع که تعداد سکه‌ها را افزایش دهیم یا میزان پرافیت ساعتی، به یکی از مهم‌ترین سؤالات کاربران تبدیل شده است. در ابتدای ورود به بازی ناچار هستید با ضربه‌زدن سکه جمع کنید تا بتوانید برای خرید و ارتقاء کارت‌های داخل بازی همستر کامبت، سکه‌ها را خرج کنید. هرچقدر که به مراحل (level) بالاتری بروید، حتی با این که انرژی و تعداد سکه دریافتی برای هر ضربه افزایش پیدا می‌کند، تاثیر ضربه زدن روی صفحه کمتر می‌شود و درنهایت پرافیت تعیین‌کننده خواهد شد.

خرید کارت‌ها به افزایش پرافیت ساعتی شما کمک می‌کند؛ یعنی پس از مدت کوتاهی دیگر لازم نیست روی صفحه ضربه بزنید زیرا به میزان پرافیت ساعتی‌تان، بازی به‌طور خودکار و بسیار بیشتر از زمانی‌که روی صفحه می‌زدید، برایتان سکه جمع‌آوری خواهد کرد.

هنوز دقیقاً مشخص نیست معیار نهایی همستر کامبت برای ایردراپ توکن‌های پروژه چه‌چیزی خواهد بود. برخی باور دارند ترکیبی از پرافیت و تعداد سکه‌ها بهترین گزینه است؛ اما این مورد به‌طور رسمی قابل تأیید نیست.

دریافت سکه های بیشتر در همستر

با دعوت از دوستان، جوین شدن در کانال تلگرام، یوتیوب و ایکسِ همستر کامبت و دریافت پاداش روزانه می‌توان سکه‌های بیشتری جمع کرد؛ اما به کمک پاداش‌هایی که همستر به‌صورت دیلی کمبو و کد مورس درنظر گرفته است، امکان جمع‌آوری ۶ میلیون سکه در روز وجود دارد.

همه‌ی تلاش‌ها به‌منظور دریافت سکه های بیشتر در همستر برای این است که بتوانیم در بخش Mine کارت‌های بیشتر با پرافیت بالاتری خرید کنیم یا کارت‌های خریداری‌شده را به سطوح بالاتر آپدیت کنیم. به‌ازای کم‌شدن تعداد سکه‌ای که زیر هر کارت نوشته شده است، به مقدار درآمد ساعتی یا پرافیت اضافه می‌شود و سرعت جمع‌آوری سکه به‌صورت خودکار افزایش می‌یابد. پس از گذشت چند ساعت، درآمد حاصل از پرافیت می‌تواند مقدار سکه‌ی خرج‌شده برای خرید و ارتقاء کارت‌ها را جبران کند. فراموش نکنید برای دریافت پرافیت باید هر سه ساعت یک بار به بازی سر بزنید تا درآمد کسب‌شده را به سکه تبدیل کنید.

ناگفته نماند که برای دریافت ۵ میلیون سکه در هر روز، باید کارت‌هایی خریداری شود که بعضی‌هایشان قفل هستند و برای بازشدن لازم به خرید یا ارتقای کارت‌های پیش‌نیاز دارند. با روش‌های گفته‌شده می‌توانید هزینه‌ی خرید کارت‌ها را تامین کنید.

برای این که بتوانید ۶ میلیون سکه رایگان همستر را به صورت روزانه کسب کنید، هر روز کد مورس و کارت‌های کمبوی همستر کامبت را در مقاله به روزرسانی می‌کنیم.

کد مورس همستر کامبت

هر روز می‌توان با زدن کد مورس همستر کمبت در بازی، یک میلیون سکه‌ دریافت کرد. روش وارد کردن این کد به‌شکل زیر است:

 • در صفحه‌ی اصلی بازی، سه‌بار روی بخش Earn per tap (گوشه‌ی سمت‌راست بالا) ضربه بزنید. با این کار، پس‌زمینه‌ی آیکون همستر قرمز و کادر Daily Cipher در زیر نشانگر درآمدتان ظاهر می‌شود.

  • کدهای مورس فقط با دو کاراکتر خط تیره و نقطه وارد می‌شوند. برای وارد کردن کد مورس خط‌تیره (-) لمس طولانی و برای نقطه (.) ضربه‌ی معمولی روی نمایشگر بزنید.

  کد مورس همستر امروز ۲۹ خرداد

  کد مورس کنونی در همستر کامبت، کلمه‌ی COIN است. برای وارد کردن کد مورس این کلمه از روش زیر استفاده کنید:

  • خط نقطه خط نقطه (حرف C)
  • خط خط خط (حرف O)
  • نقطه نقطه (حرف I)
  • خط نقطه (حرف N)

  پس‌از واردکردن صحیحِ کد مورسِ هر حرف، آن حرف نمایش داده می‌شود تا از درستی ورود کد مطمئن شوید. شاید برای به‌دست آوردن ریتم (Cadence) صحیح به چند بار تلاش نیاز داشته باشید، اما درآخر قادر خواهید بود روزانه یک میلیون سکه‌ی اضافه در بازی همستر کامبت دریافت کنید.

  کارت های روزانه همستر (Daily Combo)

  در ربات همستر کامبت و در تب Mine بخشی به اسم Daily Combo وجود دارد که هر ۲۴ ساعت به‌روز می‌شود. همستر هر روز سه کارت تصادفی تعیین می‌کند که کاربران با یافتن و سپس خریداری یا آپدیت کردن آن‌ها از چهار بخش Markets ،PR&Team ،Legal و Specials می‌توانند ۵ میلیون سکه پاداش بگیرند.

  یافتن کارت‌ها دیلی کمبو میان صدها گزینه، کاری زمان‌بر است و علاوه‌بر این تا یافتن کارت‌های صحیح ممکن است سکه‌های زیادی از دست بدهید. با کارت‌های دیلی کمبویی که برایتان قرار می‌دهیم، بدون صرف زمان و سکه‌ی اضافه، می‌توانید ۵ میلیون سکه همستر کمبت رایگان بگیرید.

  کارت‌ های همستر امروز ۲۹ خرداد

  برای دریافت ۵ میلیون سکه‌ی رایگان ازطریق بخش کمبو همستر کامبت در ۲۹ خرداد، کارت‌های زیر را در بازی پیدا و خریداری کنید.

  اگر برای بازی همستر کامبت نیاز به یک تحریم شکن مطمئن داشتید میتوانید از سرویس اورافیک استفاده کنید.

  اورافیک با دارا بودن سرورهای قدرتمند و با مدیریت هوشمند و حرفه ای، سرویس های کاهش پینگ و رفع تحریم را با بالاترین کیفیت و استاندارد ارائه می دهد. اورفیک توانسته است با کنترل ۲۴ ساعته و استفاده از برنامه نویسان مجرب، سیستم مدیریت پیشرفته ای برای ارائه سرویس های کاهش پینگ و رفع تحریم ، پخش بار بر روی سرور ها، مقاوم سازی در برابر حملات اینترنتی و همچنین امنیت بالا را ارائه دهد.